Niszczenie dokumentów archiwum Warszawa

Niszczenie dokumentów i innych nośników informacji

Ochrona firmowych informacji to kluczowe zagadnienie w każdym przedsiębiorstwie. Firmy każdego dnia wytwarzają duże ilości wszelkiego rodzaju dokumentów papierowych, a także elektronicznych zapisanych na różnych nośnikach. Niektóre z tych dokumentów muszą być systematycznie niszczone, inne nie są już potrzebne lub ich okres przechowywania minął. Bez względu na to czy jesteśmy zmuszeni do zniszczenia nośników informacji, czy też chcemy pozbyć się niepotrzebnych już dokumentów, zawsze musimy taką operację przeprowadzić w sposób właściwy. Dane osobowe klientów czy też pracowników, dane finansowe firmy, projekty, plany – te wszystkie dokumenty wymagają absolutnej poufności.

Wiemy czym jest tajemnica, dlatego też zajmujemy się kompleksowym niszczeniem nośników informacji. Dysponujemy sprzętem niszczącym zapewniającym właściwy dla danego przypadku poziom poufności.

Co możemy dla Państwa zrobić?

  • systematycznie odbieramy nośniki przeznaczone do zniszczenia,
  • niszczmy nośniki zapewniając wymagany poziom poufności,
  • pozbywamy się ścinek i innych pozostałości,
  • oprócz bieżących nośników informacji, niszczymy także duże i małe firmowe archiwa,
  • niszczymy dokumenty papierowe, teczki, płyty CD/DVD/Blu-ray, pendrive’y, dyski komputerowe, taśmy i inne nośniki informacji.
Niszczenie dokumentów z Dokumentatorem jest niezwykle proste. Dostarczymy Państwu odpowiednie pojemniki, do których pracownicy będą mogli wrzucać dokumenty przeznaczone do zniszczenia. Oszczędzicie Państwo czas i zasoby potrzebne na prace utylizacyjne. To wygodne i bardzo bezpieczne rozwiązanie.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ►