Digitalizacja dokumentów firmowych Warszawa archiwum

Digitalizacja dokumentów

Przechowywanie dokumentów w wersji elektronicznej ma wiele zalet. W dobrze zorganizowanym archiwum szybko i łatwo możemy wyszukać interesujący nas dokument. Elektroniczne archiwum dokumentów zajmuje dużo mniej miejsca niż papierowe, można je także zabezpieczać za pomocą dostępów i haseł. W przypadku elektronicznych archiwów można gromadzić historię dostępu do danego dokumentu. Można dowiedzieć się, kto w danej chwili przeglądał dokument. Elektroniczne archiwum to również troska o środowisko naturalne.

Bez wątpienia istnieje wiele zalet przechowywania dokumentów firmowych w wersji cyfrowej. Coraz większa liczba nowych dokumentów powstaje wyłącznie w wersji elektronicznej np. faktury. Zajmujemy się profesjonalna zamianą dokumentów w wersji papierowej na dokumenty cyfrowe.

Dlaczego warto powierzyć to zadanie nam?

  • pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, zapewniającym wysoką jakość zdygitalizowanych archiwów,
  • po digitalizacji możemy zniszczyć wersje papierowe lub je zarchiwizować,
  • działamy w pełni kompleksowo, możemy zaoferować inne potrzebne w danym przypadku usługi związane z archiwizacją i digitalizacją dokumentów,
  • tworzymy cyfrowe archiwa łatwe do wyszukania, dostępne dla określonej grupy pracowników, szybkie i niezawodne, gdzie cyfrowa wersja dokumentu, może być udostępniana kilku osobom jednocześnie,
  • gwarantujemy bezpieczeństwo oraz poufność całej operacji.
Warto pamiętać także o tym, że niektóre dokumenty muszą być przechowywane przez bardzo długi czas, a niektóre z nich nawet wieczyście. Zdigitalizowaliśmy miliony papierowych stron. Pełne bezpieczeństwo informacji, doskonała obsługa klienta i szybkość realizacji usługi – to najbardziej cenione przez naszych zadowolonych klientów atuty firmy Dokumentator.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ►